Aleksandrów

Działka (Siedliskowa) , 22 800 m2

270 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 804134
Powierzchnia: 22 800 m2
Cena za m2: 11.84 PLN
Cena: 270 000 PLN

Opis nieruchomości:

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość siedliskowa, zabudowana domem mieszkalnym z lat 60. oraz licznymi budynkami gospodarczymi. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2,28 ha i imponujących wymiarach 40 m x 570 m. Na terenie znajduje się 17 arów oznaczonych jako grunty rolne zabudowane (Br), a pozostały obszar jest sklasyfikowany jako grunty orne (R) z klasami gruntów RIIIa oraz RIIIb.

W kwestii uzbrojenia, dostępne są pełne media: woda z sieci wodociągowej w drodze oraz studnia na działce, prąd i gaz. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej i zapewniony wygodny dojazd drogą asfaltową. Usytuowana jest w spokojnej, wiejskiej okolicy z luźną zabudową, zapewniając ciszę i komfort życia.

W bliskim otoczeniu nieruchomości znajdują się niezbędne udogodnienia: szkoła w odległości 1,5 km, a sklep oddalony o 2,5 km, co czyni tę ofertę atrakcyjną dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort bliskości usług.

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji na rzecz biura nieruchomości, gdyż wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Opis oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacjom i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. W ogłoszeniu wykorzystano zdjęcie z portalu geoportal.gov.pl.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z wyjątkową ofertą tej nieruchomości!!

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Krzysztof Nieznaj

Telefon : 601205525

krzysztof@nieznaj.pl